Niemcy, denar, X-XI w.

Monety złote, antyczne, średniowiecze, Polska, PRÓBY NIKLOWE, odznaczenia
Niemcy, denar, X-XI w.

Niemcy, denar, X-XI w.

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2015 20:56:15
86835
Opis: Niemcy - Frankonia - Moguncja- arcybiskupstwo - Otto III 983-1002, denar, X-XI w., Aw: Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz, Rw: Krzyż z kulkami w kątach
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.01 g, gięty
Literatura: Dbg 779, Kluge 31

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 189

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  65 zł
4)  32 zł