Cesarstwo Rzymskie, follis, 361-363

Monety złote, antyczne, średniowiecze, Polska, PRÓBY NIKLOWE, odznaczenia

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2015 20:47:05
115157
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Julian II Apostata 360-363, follis, 361-363, Heraklea, Aw: Popiersie cesarza z tarczą i włócznią w lewo, D N FL CL IVLIANVS P F AVG, Rw: W wieńcu VOT X MVLT XX, u dołu HERACLA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.38 g, patyna
Literatura: RIC 105/106

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 187

1)  30 zł