Cesarstwo Rzymskie, follis, 348-350 r.

Monety złote, antyczne, średniowiecze, Polska, PRÓBY NIKLOWE, odznaczenia

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2015 20:46:40
114886
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstans 337-350, follis, 348-350 r., Siscia, Aw: Popiersie cesarza w prawo, D N CONSTANS P F AVG, Rw: Feniks w promienistej aureoli stojący na pięciostopniowym podeście, FEL TEMP REPARATIO, w odcinku SSIS.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.25 g, zielona patyna
Literatura: RIC 232 - ale nie notuje takiej oficyny

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 226

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  32 zł