Cesarstwo Rzymskie, follis, 348-351 r.

Monety złote, antyczne, średniowiecze, Polska, PRÓBY NIKLOWE, odznaczenia

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2015 20:46:15
114885
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II 324-361, follis, 348-351 r., Constantinopolis, Aw: Popiersie cesarza w prawo, D N CONSTANTIVS P F AVG, Rw: Feniks w promienistej aureoli stojący na globie, FEL TEMP REPARATIO, w odcinku CONSZ*
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.43 g, zielona patyna
Literatura: RIC 93

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 282

1)  30 zł