Cesarstwo Rzymskie, follis, 324-325 r.

Monety złote, antyczne, średniowiecze, Polska, PRÓBY NIKLOWE, odznaczenia

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2015 20:45:50
114887
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Fausta 307-326 (córka Maksymiana, żona Konstantyna I Wielkiego), follis, 324-325 r., Nicomedia, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, FLAV MAX FAVSTA AVG, Rw: Cesarzowa stojąca na wprost, trzymająca na rękach dwoje niemowląt, SPES REIPVBLICAE, w odcinku SMNA
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 2.30 g, patyna, rzadki
Literatura: RIC 97 (r4) - ale nie notuje takiej oficyny

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 206

1)  32 zł
2)  30 zł