Cesarstwo Rzymskie, follis, 333-334

Monety złote, antyczne, średniowiecze, Polska, PRÓBY NIKLOWE, odznaczenia

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2015 20:45:25
115155
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 333-334, Cyzicus, Aw: Popiersie Romy w hełmie w lewo, VRBS ROMA, Rw: Wilczyca stojąca w lewo, karmiąca dwoje bliźniąt - Romulusa i Remusa, u góry dwie gwiazdy, w odcinku SMKE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.07 g, zielona patyna
Literatura: RIC 90

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 761

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  42 zł
4)  34 zł
5)  28 zł
6)  26 zł
7)  24 zł