Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 282-283

Monety złote, antyczne, średniowiecze, Polska, PRÓBY NIKLOWE, odznaczenia

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2015 20:40:50
115159
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Karus 282-283, antoninian bilonowy, 282-283, Antiochia, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP C M AVR CARVS P F AVG, Rw: Cesarz stojący w prawo, trzymający berło i odbierający Wiktorię z rąk Jowisza trzymającego berło, VIRTVS AVGG, u góry gwiazda, w polu A, w odcinku XXI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 3.24 g, słabo widoczne srebrzenie, zielona patyna
Literatura: RIC 125, C. 117

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 189

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  36 zł