Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 270 r.

Monety złote, antyczne, średniowiecze, Polska, PRÓBY NIKLOWE, odznaczenia

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2015 20:40:25
114883
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Kwintyliusz 270, antoninian, 270 r., Mediolanum, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP QVINTILLVS AVG, Rw: Mars trzymający gałązkę oliwną i włócznię stojący w lewo, MARTI PAC, w odcinku P
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.17 g, zielona patyna, rzadki
Literatura: RIC 58, C. 47

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 206

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  42 zł