Cesarstwo Rzymskie, antoninian pośmiertny, 258/259

Monety złote, antyczne, średniowiecze, Polska, PRÓBY NIKLOWE, odznaczenia

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2015 20:39:35
114881
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Walerian II (syn Galiena) 253-255, antoninian pośmiertny, 258/259, Kolonia Agrypina, Aw: Popiersie Waleriana w prawo, DIVO VALERIANO CAES, RW: Walerian trzymający berło, ulatujący na orle w prawo, CONSECRATIO
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.92 g, brak srebrzenia, patyna, rzadki
Literatura: RIC 9, C. 5

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 215

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  42 zł