Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 253-268 r.
Zakończenie: 21-05-2015 20:38:45
114888
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Galien 253-268, antoninian, 253-268 r., Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP GALLIENVS AVG, Rw: Łania krocząca w prawo, spoglądająca za siebie, DIANAE CONS AVG, w odcinku E |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 2.24 g, jasna patyna |
Literatura: | RIC 176, C. 153 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 253