Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 249 r.

Monety złote, antyczne, średniowiecze, Polska, PRÓBY NIKLOWE, odznaczenia

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2015 20:38:20
114880
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Filip II 247-249, sestercja, 249 r., Rzym, Aw: Popiersie w prawo, IMP M IVL PHILIPPVS AVG, Rw: Dwaj cesarzowie - Filip I Arab oraz Filip II - siedzący na krzesłach kurulnych w lewo, LIBERALITAS AVGG III, w odcinku SC
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz 15.82 g, zielona patyna
Literatura: RIC 267a, C. 18

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 282

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  42 zł