Rzym Kolonialny, sestercja, 3 rok panowania (241-242)

Monety złote, antyczne, średniowiecze, Polska, PRÓBY NIKLOWE, odznaczenia

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2015 20:49:35
112794
Opis: Rzym Kolonialny - Moesia Superior - Viminacjum - Gordian III 238-244, sestercja, 3 rok panowania (241-242), Viminacjum, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu w prawo, IMP GORDIANVS PIVS FEL AVG, Rw: Moesia stojąca na wprost pomiędzy bykiem i lwem, PMSC-OLVIM, w odcinku AN III
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 22.78 g, 32 mm, ciemna patyna, ładnie zachowana

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 180

1)  125 zł
2)  120 zł