II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka sołtysa

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2015 22:23:45
113652
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka sołtysa, ciekawsza odmiana z krótkim ogonem Orła, na stronie odwrotnej, oraz na nakrętce, sygnatura BR. ŁOPIEŃSCY / WARSZAWA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 57 mm, rzadko spotykany komplet z podkładką i nakrętką

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 2437

1)  230 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  175 zł
5)  170 zł
6)  160 zł