Rosja, rubel, 1845 СПБ КБ

Rosja, rubel, 1845 СПБ КБ

Rosja, rubel, 1845 СПБ КБ

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2015 22:17:55
113877
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1845 СПБ КБ, Petersburg
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, dość ładnie zachowany, rzadszy rocznik
Literatura: Bitkin 206 (R1)

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1550

1)  1 600 zł
2)  1 550 zł
3)  1 300 zł
4)  940 zł
5)  780 zł
6)  740 zł
7)  700 zł
8)  540 zł
9)  390 zł