Rosja, rubel, 1850 СПБ ПА

Rosja, rubel, 1850 СПБ ПА

Rosja, rubel, 1850 СПБ ПА

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2015 22:19:35
113881
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1850 СПБ ПА, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 225

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1100

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  430 zł
5)  250 zł