Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2015 22:01:40
113873
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW, Warszawa, odmiana z większymi cyframi daty
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tęczowa patyna
Literatura: Bitkin 1132, Plage 326

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 355

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  700 zł
4)  560 zł
5)  520 zł
6)  500 zł