Zakończenie: 11-12-2014 20:30 ÷ 22:31
Polska, 100 złotych, 08.06.1794
110756
seria C, numeracja 15980, widoczny firmowy znak wodny “J.... | VI |
500 zł szac. 400 zł 193 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, dewizka patriotyczna, pocz. XX w.
110755
na stronie odwrotnej sygnowana S.H. | II |
170 zł szac. 150 zł 713 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Żołnierska odznaka pamiątkowa Rarańcza-Huszt 1918, wykonana z blachy srebr..
110753
Żołnierska odznaka pamiątkowa Rarańcza-Huszt 1918, wykona... | II |
240 zł szac. 150 zł 1180 wyświetleń |
6 | zakończona | |
110752
Żołnierska odznaka pamiątkowa Rarańcza-Huszt 1918, wykona... | II+ |
240 zł szac. 150 zł 2288 wyświetleń |
4 | zakończona | |
II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka 5 batalionu pancernego - Kraków
110751
wersja żołnierska bez emalii, dwuczęściowa, nakrętka sygn... | II+ |
420 zł szac. 300 zł 1190 wyświetleń |
5 | zakończona | |
II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa 1 pułku artylerii polowej
110750
jednoczęściowa, na stronie odwrotnej państwowa punca sreb... | II+ |
1 100 zł szac. 1 000 zł 555 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal JÓZEF PIŁSUDSKI, 1917
110749
autorstwa Konstantego Laszczki, Aw: Głowa w lewo. Z boków... | II+ |
195 zł szac. 250 zł 494 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Zabór rosyjski, Związek Floriański, srebrna odznaka Za Gorliwość
110748
| I- |
250 zł szac. 150 zł 500 wyświetleń |
6 | zakończona | |
110747
| I- |
240 zł szac. 150 zł 613 wyświetleń |
6 | zakończona | |
II Rzeczpospolita 1918-1939, Odznaka pamiątkowa "22/I 1863-1916 Ziemia Kielecka"
110746
odznaka jednoczęściowa ze szpilką, rewers z kontrą | II |
32 zł szac. 50 zł 524 wyświetleń |
2 | zakończona |