Rosja, medal "Osip Ivanovich Komisarov - Kostromskoy", 1866

Rosja, medal

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 11-12-2014 22:30:00
110743
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, medal "Osip Ivanovich Komisarov - Kostromskoy", 1866, Medal upamiętniający bohatera, który powstrzymał zamach na cara Aleksandra II, Aw: Popiersie Osipa Komisarov'a i napis, Rw: Krzyż patriarchalny
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 30 mm, patyna

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 980

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  115 zł
5)  100 zł
6)  30 zł