II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka 5 batalionu pancernego - Kraków

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 11-12-2014 22:27:00
110751
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka 5 batalionu pancernego - Kraków, wersja żołnierska bez emalii, dwuczęściowa, nakrętka sygnowana Fr. Malina, Kraków Sukiennice 28
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony 39 x 39 mm
Literatura: Sawicki / Wielechowski str. 315

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1189

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  330 zł
4)  200 zł
5)  180 zł