Zakończenie: 11-12-2014 20:30 ÷ 22:31
Watykan, medal Piusa XI - Anno Santo Roma, 1925
110745
sygnowany Kissing (francuska firma bijąca medale) Aw: Pop... | II- |
95 zł szac. 80 zł 1652 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, medal z Wszechrosyjskiej Wystawy w Moskwie, 1882
85789
Aw: Medalion z portretem Aleksandra III w wieńcu, poniżej... | III+ |
320 zł szac. 400 zł 662 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, medal "Osip Ivanovich Komisarov - Kostromskoy", 1866
110743
Medal upamiętniający bohatera, który powstrzymał zamach n... | II |
145 zł szac. 50 zł 980 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Zabór rosyjski, Związek Floriański, srebrna odznaka Za Gorliwość
110748
| I- |
250 zł szac. 150 zł 500 wyświetleń |
6 | zakończona | |
110747
| I- |
240 zł szac. 150 zł 612 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, dewizka patriotyczna, pocz. XX w.
110755
na stronie odwrotnej sygnowana S.H. | II |
170 zł szac. 150 zł 701 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Żołnierska odznaka pamiątkowa Rarańcza-Huszt 1918, wykonana z blachy srebr..
110753
Żołnierska odznaka pamiątkowa Rarańcza-Huszt 1918, wykona... | II |
240 zł szac. 150 zł 1179 wyświetleń |
6 | zakończona | |
110752
Żołnierska odznaka pamiątkowa Rarańcza-Huszt 1918, wykona... | II+ |
240 zł szac. 150 zł 2271 wyświetleń |
4 | zakończona | |
II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka 5 batalionu pancernego - Kraków
110751
wersja żołnierska bez emalii, dwuczęściowa, nakrętka sygn... | II+ |
420 zł szac. 300 zł 1188 wyświetleń |
5 | zakończona | |
II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa 1 pułku artylerii polowej
110750
jednoczęściowa, na stronie odwrotnej państwowa punca sreb... | II+ |
1 100 zł szac. 1 000 zł 555 wyświetleń |
4 | zakończona |