Zakończenie: 11-12-2014 20:30 ÷ 22:31
Włochy, piastra = 120 grana, 1853
110737
| III- |
100 zł szac. 100 zł 301 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Włochy, piastra = 120 grana, 1848
110738
| III |
160 zł szac. 150 zł 416 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal Aleksandra I, 1826
110744
Aw: Popiersie cara w prawo i napis wokoło ALEKSANDER I WS... | III |
310 zł szac. 400 zł 614 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal JÓZEF PIŁSUDSKI, 1917
110749
autorstwa Konstantego Laszczki, Aw: Głowa w lewo. Z boków... | II+ |
195 zł szac. 250 zł 490 wyświetleń |
4 | zakończona | |
II Rzeczpospolita 1918-1939, Odznaka jubileuszowa 50-lecia Straży Ogniowej w Kielcach 1883-1923
110741
Aw: Napis 50 JUBILEUSZ STRAŻY OG. W KIELCACH 1873-1923 ot... | II |
230 zł szac. 50 zł 605 wyświetleń |
7 | zakończona | |
II Rzeczpospolita 1918-1939, Żeton pamiątkowy - Marsz Kadrówki 1925
110742
Aw: Tarcza i napis MARSZ KADRÓWKI 1914.6 / 8.1925 | I- |
165 zł szac. 80 zł 437 wyświetleń |
5 | zakończona | |
II Rzeczpospolita 1918-1939, Odznaka pamiątkowa "22/I 1863-1916 Ziemia Kielecka"
110746
odznaka jednoczęściowa ze szpilką, rewers z kontrą | II |
32 zł szac. 50 zł 524 wyświetleń |
2 | zakończona | |
II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa 1 pułku artylerii polowej
110750
jednoczęściowa, na stronie odwrotnej państwowa punca sreb... | II+ |
1 100 zł szac. 1 000 zł 555 wyświetleń |
4 | zakończona | |
II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka 5 batalionu pancernego - Kraków
110751
wersja żołnierska bez emalii, dwuczęściowa, nakrętka sygn... | II+ |
420 zł szac. 300 zł 1188 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Żołnierska odznaka pamiątkowa Rarańcza-Huszt 1918, wykonana z blachy srebr..
110752
Żołnierska odznaka pamiątkowa Rarańcza-Huszt 1918, wykona... | II+ |
240 zł szac. 150 zł 2271 wyświetleń |
4 | zakończona |