Austria, talar, 1691 KB

Polskie złoto, średniowiecze, kolekcja szóstaków, monety polskie XX i XXI w
Rozpoczęcie: 27-10-2014 18:00
Zakończenie: 06-11-2014 22:16:00
Austria, talar, 1691 KB

Austria, talar, 1691 KB

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-11-2014 22:16:00
109697
Opis: Austria - Leopold I 1657-1705, talar, 1691 KB, Krzemnica, Aw: Popiersie w prawo, LEOPOLDVS D G RO I S AVG GER HV BO REX, Rw: Orzeł cesarski, ARCHIDVX AVS DVX BVR MAR MOR CO TY 16 91
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.67 g, patyna, naturalne wygięcie z walca
Literatura: Dav. 3261, Her. 733, Huszár 1372a, Voglh. 225/V

Cena wywoławcza: 1 350 zł
Cena szacunkowa: 2 250 zł
Ilość odsłon: 541