Polska, szeląg, 1670

Polskie złoto, średniowiecze, kolekcja szóstaków, monety polskie XX i XXI w
Polska, szeląg, 1670

Polska, szeląg, 1670

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 06-11-2014 21:16:30
109285
Opis: Polska - Michał Korybut Wiśniowiecki 1669-1673, szeląg, 1670, Gdańsk
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, patyna

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 843

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  520 zł
4)  350 zł
5)  300 zł
6)  250 zł
7)  230 zł
8)  200 zł
9)  160 zł
10)  105 zł
11)  100 zł
12)  90 zł