Śląsk, halerz, XV w.

Polskie złoto, średniowiecze, kolekcja szóstaków, monety polskie XX i XXI w
Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 06-11-2014 20:55:00
109364
Opis: Śląsk - Księstwo Wrocławskie - Zygmunt Luksemburczyk 1419-1437, halerz, XV w., Wrocław, Aw: Głowa św. Jana trzy-czwarte w lewo w obwódce i napis M-W-M-W, Rw: Lew czeski kroczący w lewo
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 0.29 g, bardzo ładny
Literatura: Fbg 100a, Kop. 8765c (R2)

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 604

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  100 zł
4)  70 zł