Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1839 НГ

Polskie złoto, średniowiecze, kolekcja szóstaków, monety polskie XX i XXI w

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 06-11-2014 21:33:30
109304
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1839 НГ, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: wybite uszkodzonymi stemplami

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 350

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  48 zł