Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1835 НГ

Polskie złoto, średniowiecze, kolekcja szóstaków, monety polskie XX i XXI w

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 06-11-2014 21:32:30
109306
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 3/4 rubla = 5 złotych, 1835 НГ, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: wybite uszkodzonymi stemplami, patyna, egz. GGN 20:251

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 246

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  270 zł
4)  210 zł
5)  180 zł