Śląsk, brakteat, XV w.

Polskie złoto, średniowiecze, kolekcja szóstaków, monety polskie XX i XXI w
Śląsk, brakteat, XV w.

Śląsk, brakteat, XV w.

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 06-11-2014 20:58:30
109354
Opis: Śląsk - Świdnica- miasto, brakteat, XV w., Świdnica, Głowa dzika w prawo
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 0.30 g, ładnie zachowany
Literatura: Fbg 358, Kop. 8597 (R1)

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 250

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  105 zł
6)  90 zł