Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Polskie złoto, średniowiecze, kolekcja szóstaków, monety polskie XX i XXI w
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 06-11-2014 20:52:00
85394
Opis: Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Aw: Krzyż prosty, Rw: Krzyż kawalerski
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.94 g, ładnie zachowany
Literatura: Dbg 1347, Gum.CNP typ VI, Str. 23

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 180

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  120 zł
4)  115 zł
5)  100 zł