Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Polskie złoto, średniowiecze, kolekcja szóstaków, monety polskie XX i XXI w
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 06-11-2014 20:51:30
108580
Opis: Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Magdeburg?, Aw: Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz, Rw: Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.08 g, gięty
Literatura: Dbg. 1330, Gum.CNP typ II

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 163

1)  48 zł
2)  46 zł