Polska, talar, 1754

Polskie złoto, średniowiecze, kolekcja szóstaków, monety polskie XX i XXI w
Polska, talar, 1754

Polska, talar, 1754

Cena wylicytowana: 3 800 zł
Aukcja zakończyła się 06-11-2014 21:22:00
63086
Opis: Polska - August III 1733-1763, talar, 1754, Lipsk, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.81 g, ciemna patyna
Literatura: Kahnt 675, Schnee 1037 awers typ C, rewers typ 2

Cena końcowa: 3 800 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 273

1)  3 800 zł
2)  3 700 zł
3)  3 000 zł
4)  2 400 zł