Polska, 2 złote, 1925 - "bez kropki po dacie"

Polska, 2 złote, 1925 -

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 30-10-2014 21:57:30
109597
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1925 - "bez kropki po dacie", Filadelfia, kobieta z kłosami
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, rzadkie w tym stanie zachowania
Literatura: Parchimowicz 109e

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 1807

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  620 zł
4)  540 zł
5)  500 zł
6)  490 zł
7)  480 zł