Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 30-10-2014 21:47:00
109576
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1933, Warszawa, 70. rocznica Powstania Styczniowego (Romuald Traugutt)
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: bardzo ładnie zachowane, patyna
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 862

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  560 zł
4)  500 zł