Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 30-10-2014 21:52:00
109587
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1930, Warszawa, 100-lecie Powstania Listopadowego (sztandar)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1022

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  1 000 zł
4)  820 zł
5)  700 zł
6)  660 zł