Polska, 2 złote, 1925 - "kropka po dacie"

Polska, 2 złote, 1925 -

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 30-10-2014 21:57:00
109598
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1925 - "kropka po dacie", Londyn, kobieta z kłosami
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 109d

Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 138

1)  —
2)  620 zł
3)  600 zł
4)  580 zł
5)  450 zł
6)  310 zł