Polska, talar, 1763 FWoF

Polska, talar, 1763 FWoF

Polska, talar, 1763 FWoF

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 30-10-2014 21:44:00
109684
Opis: Polska - August III 1733-1763, talar, 1763 FWoF, Drezno, bez sygnatury pod popiersiem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.89 g, ciemna patyna
Literatura: Kahnt 541b, Daßdorf 1501, Merseb 1750, Dav. 2676, Schön 188, Schnee 1047, Slg. Engelhardt 1460

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 297

1)  1 500 zł