Polska, talar wikariacki, 1741

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 30-10-2014 21:43:30
109683
Opis: Polska - August III 1733-1763, talar wikariacki, 1741, Drezno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 25.41 g, delikatna patyna
Literatura: Kahnt 639, Merseb. 1697, Schön 145, Schnee 1032

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 767

1)  1 850 zł
2)  1 800 zł