Polska, gulden (2/3 talara), 1697 IK

Rozpoczęcie: 20-10-2014 18:00
Zakończenie: 30-10-2014 21:43:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 30-10-2014 21:43:00
109682
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733, gulden (2/3 talara), 1697 IK, Drezno
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładnie zachowany, delikatna patyna
Literatura: Kahnt 111, Merseb. 1388, Dav. 817

Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 493