Bizancjum, follis, 886/912

Bizancjum, follis, 886/912

Bizancjum, follis, 886/912

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 30-10-2014 21:40:30
109686
Opis: Bizancjum - Leon VI 886-912, follis, 886/912, Konstantynopol, Aw: Popiersie na wprost, LEON bASILEVS ROM, Rw: Napis LEOn / En ΘΕΟ bA / SILEVS R / OMEOn
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 6.64 g, jasna patyna
Literatura: Sear 1729, DOC 8

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 411

1)  90 zł