Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 310-300 pne

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 30-10-2014 21:36:30
85314
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tauryda - Pantikapea, brąz, ok. 310-300 pne, Aw: Głowa satyra w lewo, Rw: Głowa lwa w lewo, pod nią delfin, w polu ΠΑΗ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 6.30 g, ładna zielona patyna
Literatura: MacDonald 70, SNG BM Black Sea 883-889

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 204

1)  120 zł