Polska, 100 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 30-10-2014 20:45:30
97240
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1.07.1948, seria FF, numeracja 7568133
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: parokrotnie złamane w pionie, po bardzo fachowej konserwacji, piękna prezencja
Literatura: Lucow 1296b (R1), Miłczak 139d

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 293

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  28 zł
4)  18 zł