Rosja, rubel, 1913

Monety polskie, antyczne, średniowieczne i Rosja oraz medale
Rosja, rubel, 1913

Rosja, rubel, 1913

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 17-04-2014 21:45:30
82820
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1913, Petersburg, 300 - lecie panowania dynastii Romanowów
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: dość ładne, wybite głębokim stemplem, patyna
Literatura: Bitkin 336

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 409

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  440 zł
4)  420 zł
5)  400 zł
6)  300 zł