Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833/HГ

Monety polskie, antyczne, średniowieczne i Rosja oraz medale

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 17-04-2014 21:26:30
82825
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833/HГ, Petersburg
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Bitkin 1084, Plage 313

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 1 150 zł
Ilość odsłon: 1014

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  1 000 zł
4)  660 zł
5)  640 zł
6)  600 zł
7)  520 zł