Polska, 3 grosze, 1817/I.B

Monety polskie, antyczne, średniowieczne i Rosja oraz medale
Polska, 3 grosze, 1817/I.B

Polska, 3 grosze, 1817/I.B

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 17-04-2014 21:23:00
82843
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, 3 grosze, 1817/I.B, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 868, Iger KK.17.1.a (R), Plage 150

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1469

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  580 zł
4)  410 zł
5)  320 zł
6)  150 zł
7)  130 zł
8)  120 zł
9)  110 zł
10)  100 zł