Polska, 10 złotych, 1933

Monety polskie, antyczne, średniowieczne i Rosja oraz medale
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 17-04-2014 21:34:30
82807
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1933, Warszawa, Romuald Traugutt
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: wyczyszczony i uderzenie na rancie, patyna
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 228

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  190 zł
4)  160 zł
5)  155 zł