Polska, szeląg, 1652

Monety polskie, antyczne, średniowieczne i Rosja oraz medale
Polska, szeląg, 1652

Polska, szeląg, 1652

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 17-04-2014 21:04:30
106678
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, szeląg, 1652, Wilno
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rewers niecentryczny ale pięknie zachowany

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 201

1)  46 zł