Polska, ternar, 1624

Monety polskie, antyczne, średniowieczne i Rosja oraz medale
Polska, ternar, 1624

Polska, ternar, 1624

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 17-04-2014 21:01:00
106753
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, ternar, 1624, Łobżenica, rzadka odmiana z pełną datą po bokach monogramu królewskiego
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: H-Cz. 1497 R2

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 196

1)  60 zł