Rzym Kolonialny, brąz AE-27, 198-209

Monety polskie, antyczne, średniowieczne i Rosja oraz medale
Rozpoczęcie: 07-04-2014 18:05
Zakończenie: 17-04-2014 20:35:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 17-04-2014 20:35:00
104727
Opis: Rzym Kolonialny - Nicea - Geta 198-209, brąz AE-27, 198-209, Aw: Popiersie w prawo, ...ΓETAC KA..., Rw: Tyche ze sterem i rogiem obfitości, N...EΩN
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 9.73 g, zielona patyna, ciekawa kontrmarka na awersie

Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 316