Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 277

Monety polskie, antyczne, średniowieczne i Rosja oraz medale
Rozpoczęcie: 07-04-2014 18:05
Zakończenie: 17-04-2014 20:33:30

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 17-04-2014 20:33:30
104705
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Probus 276-282, antoninian bilonowy, 277, Siscia, Aw: Popiersie w prawo, IMP C M AVR PROBVS AVG, Rw: Felicitas stojąca w lewo, trzymająca paterę nad ołtarzem oraz kaduceusz, FELICITAS AVG, w polu B, w odcinku XXI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 3.47 g, patyna
Literatura: RIC 675, C. 214

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 293