Polska, plakieta jednostronna HODOWLA BYDŁA

Monety polskie, antyczne, średniowieczne i Rosja oraz medale

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 17-04-2014 21:46:30
104458
Opis: Polska, plakieta jednostronna HODOWLA BYDŁA, bez sygnatur, Tarcza z wieńcem, wewnątrz którego napis 3 NAGRODA WOJEWÓDZKA ZA OSIĄGNIĘCIA W HODOWLI BYDŁA, powyżej głowa krowy w lewo
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 77x50 mm

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 682

1)  46 zł