Polska, brakteat guziczkowy, 2. połowa XIII w.

Monety polskie, antyczne, średniowieczne i Rosja oraz medale

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 17-04-2014 20:37:30
102358
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XIII-XIV wieku, brakteat guziczkowy, 2. połowa XIII w., Krzyż o lekko rozszerzanych ramionach, w kątach gwiazda sześciopromienna i półksiężyc
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.20 g, pęknięty
Literatura: Paszkiewicz Prusy E3.5

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 351

1)  100 zł
2)  95 zł